Log IN

FAQ

1) Je centrum jen pro profíky?

Všechny hodiny, které u nás máme, jsou prakticky nastavitelné na každého jedince zvlášť. Primárně by měl člověk přijít, podívat se na prostory. Je důležité, aby se návštěvníci cítili dobře a měli tak další motivaci v trénincích nepolevovat.

2) Když už se rozhodnu přijít podívat, co mne čeká?

Příjemná obsluha na bohatě vybaveném fitness baru . Je důležité vědět, co od cvičení očekáváte – zpevnění těla, snížení váhy a tělesného tuku, nárůst svalové hmoty, zlepšení fyzické a psychické kondice,.. To jsou indicie, které nám vzájemně pomohou určit cíle, a podle nich nastavit typ cvičení nebo tréninku, a také jeho intenzitu.

3) Nechci hned na úvod zkoušet fyzicky náročnější tréninky bojových sportů,
najdu si v Pro7 i tak něco pro sebe?

„Rozhodně ano. Trenéři přistupují ke každému jednotlivci individuálně a jsou zvyklí vést tréninky i se začátečníky. Ideální variantou jsou pak soukromé tréninky, kde má trenér čas a prostor se věnovat pouze vám a postupovat tak přímo dle vašich potřeb a požadavků. Na soukromé hodiny je nutné se domlouvat s konkrétním trenérem. Další možností je i návštěva kruhového tréninku, který už je ale fyzicky náročnější.“

4) Co mám dělat, pokud mám nějaká zranění, jsem po operaci apod.?

Při prvním vstupu vyžaduje Pro7 podepsat prohlášení, že jste fyzicky i psychicky způsobilá/ý ke vstupu do centra. Pokud jsou klientům známy nějaké zdravotní problémy nebo indikace, které by mohli jeho zdravotní stav zhoršit, je určitě vhodné se o návštěvě jakéhokoli centra, fitness nebo wellness poradit se svým ošetřujícím nebo praktickým lékařem. V některých případech po klientovi může být požadováno i lékařské potvrzení. Určitě bychom ale o zdravotních problémech, ať už jsou to kožní nemoci, nebo trvalá zranění, měli v centru vědět. Nechceme klientům ublížit, ale naopak pomoci.

5) Pokud už takové zranění mám, kdo konkrétně mi v Pro7
může pomoci s nastavením cvičebního plánu?

K dispozici je možnost objednat si osobního fitness trenéra, který pomůže nastavit konkrétní plán a dohlížet na jeho správné dodržování. Při plánovaném snižování váhy nebo naopak nárůstu svalové hmoty je k dispozici i výživová poradkyně, specialistka na upravení jídelníčku ve spolupráci s fitness trenérem. V případě závažnějších zdravotních problémů je možnost domluvit konzultaci s předními specialisty např. v Laboratoři sportovní motoriky při FTVS Univerzity Karlovy.

6) Je nutné se do centra objednávat? Kolik mne bude stát vstupné?

Na hodiny bojových sportů není třeba se objednávat. Ceny jednotlivých hodin jsou uvedeny u každé lekce v rezervačním systému na našem webu, nebo v týdenním rozvrhu na našem Facebooku.

7) Co si vzít s sebou při návštěvě centra?

Pohodlné sportovní oblečení, nebo takové, které vám při cvičení vyhovuje, a cítíte se v něm dobře. Pitní režim můžete dodržovat díky našemu fitness baru, ze kterého vám poradíme, který drink je nejvhodnější před tréninkem, při i po něm. Pro doplnění energie jsou připravené i proteinové tyčinky. Nedoporučujeme na cvičení a tréninky chodit těsně po jídle, ale spíše doplnit energii např. banány nebo ovesnou kaší.
Pro děti a mládež do 18ti let vyžadujeme notářem ověřený souhlas obou rodičů, případně na první návštěvu dorazit přímo s oběma rodiči, kteří se musí prokázat vztahem k dítěti (zapsání dítěte v op, cestovním pase, či rodném listě). Formulář pro notářské ověření (jediné platné v pro7sport) ke stažení zde.
V případě jakýchkoli dotazů, podnětů a připomínek, nás prosíme, kontaktujte na e-mail pro7sport@gmail.com.

Těšíme se na Vás!
Tým pro7sport.